polep auta

Reklamní polepy, grafika

Reklamní cedule, ukazatele, billboardy, firemní štíty, orientační systémy, polep dopravních prostředků, výloh a portálů obchodů, světelná reklama.

ŘEZANÁ REKLAMA - SIGNMAKING
Ze speciálních samolepících barevných folií s různou dobou životnosti (3 až 10 let) Vám vyrobíme řezanou reklamu včetně dodání podkladového materiálu(PVC desky, interiérové desky, dutinkové, bannery, plachty, aj.) V nabídce máme i speciální samolepící fólie (reflexní, odrazové, translucentní - světelné, magnetické).

Podle Vašich představ zhotovíme reklamní a informační tabule, panely nebo stojany, světelné panely, informační systémy i samolepky k nejširšímu použití. Realizace zakázky vychází buď z Vámi dodaných podkladů nebo námi vytvořeného návrhu. Kromě vyřezání a připravení fólie nabízíme i polepení požadovaných ploch. Polepy lze také připravit na přenášecí fólii, která slouží k pozdějšímu nalepení samotným zákazníkem.

GRAFICKÉ NÁRHY, PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA

Grafické návrhy a zpracování reklamních polepů, cedulí, bannerů, billboardů, samolepek, letáků, plakátů, pozvánek, inzercí v tištěných médiích a inzertních novinách, katalogů, nápojových lístků, hlavičkových papírů, vizitek, reklamních předmětů, triček atd.

Potřebujete hlavičkové papíry, poznámkové bloky, tiskopisy a formuláře, vizitky, katalogy nebo jakékoli jiné firemní tiskoviny pro vnitřní či vnější potřeby firmy? Postaráme se vám o velmi kvalitní výtisk nejrůznějších propagačních materiálů od počátečního grafického návrhu až po konečné dodání včetně zpracování inzerce do tištěných médií a inzertních časopisů, pozvánky, plakáty různých formátů a reklamní letáky.

pozadí bíločerné

Nevíte si rady?

Dlouhý text

Pošlete nám zprávu pomocí kontaktního formuláře.

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.